Wij zijn Beneges: al 90 jaar een belangrijke energieleverancier in Nederland en daarbuiten. We richten ons sterk op veiligheid, kwaliteit en service. Ons doel is om betrouwbare energieoplossingen te bieden die voldoen aan de wensen van onze klanten, terwijl we onze impact op het milieu beperken. Veiligheid heeft altijd de hoogste prioriteit bij Benegas en we zorgen voor een veilige werkomgeving voor al onze medewerkers. Sinds 2012 maken we deel uit van de DCC plc Engergy Limited.
Wij zijn een Seveso-organisatie, wat betekent dat veiligheid bij ons altijd op nummer één staat. Om deze reden vragen wij van alle potentiële medewerkers een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) er kan gevraagd worden om diploma en referentiecheck. Verder zijn wij een nuchter en betrokken team dat naast hard werken ook samen sport en leuke uitjes organiseert!
Een avonddienst staat op de planning! Je hebt een korte overdracht met de ploeg die de ochtend heeft gewerkt. Daarna check je welke gassoorten zijn binnengekomen en bereid je het terrein en de apparatuur voor, zodat je straks het gas kunt filteren en analyseren.
Je hebt mengsels gemaakt op basis van de klantspecificaties. Via de computer bedien je de juiste pompen en leidingen, zodat het mengsel exact klopt. Je werkt secuur en zorgt ervoor dat elk percentage propaan en butaan perfect wordt afgestemd.
Vervolgens ga je het gas filteren in grote tanks, voer je kwaliteitscontroles uit en analyseer je het gas met de gaschromatograaf. De resultaten verwerk je netjes in het systeem. Je bewaakt het proces nauwkeurig en voorkomt fouten.
De zaak regelt het avondeten, alles is goed verzorgd. Fijn! Het is gezellig met de andere collega’s in de kantine. Aan het einde van de pauze, stemmen jullie af wie welke werkzaamheden gaat oppakken.
Na het eten ga je verder met het samenstellen en controleer je het eindproduct met de gaschromatograaf. Je wilt er zeker van zijn dat alles voldoet aan de eisen. Daarna stap je op de fiets naar de andere kant van het depot want er moet geladen worden.
Je begint met het veilig laden van het gas in tankwagens of containers, volgens de planning. Tijdens het laden heb je contact met chauffeurs en de logistieke afdeling om alles soepel te laten verlopen. Je maakt een praatje met de chauffeur en voor je het weet zit de tank weer vol.
Aan het einde van je dienst werk je alle administratie bij, verwerk je kwaliteitsrapporten en bespreek je eventuele bijzonderheden met je collega’s. Vervolgens zet je alles klaar voor de ochtenddienst en sluit je je werkdag netjes af. Op naar huis!
Als Operator Gasdepot sta je midden in de actie: lekker buiten op het terrein, waar je samen met je vaste groepje collega’s zorgt dat alles rondom de gassen soepel en veilig verloopt. Veiligheid staat altijd voorop en je krijgt de kans om handige certificaten te behalen, zoals VCA, BHV en heftruck. In je functie is geen dag is hetzelfde: van het samenstellen van mengsels tot het laden van tankwagens, jij regelt het met plezier. Klaar voor deze toffe uitdaging? Reageer direct!
Bel naar Alice van Meerveld op +31 6 44 49 54 31 of via WhatsApp.
E-mail kan ook naar hr@benegas.com
Of vul hieronder je gegevens in en we nemen z.s.m. contact met je op!